Home Lajme Nga Vendi Bebe Rexha përkrah gratë e industrisë muzikore

Bebe Rexha përkrah gratë e industrisë muzikore

1 min read
0
619

TIRANE,1 Mars /ATSH/ – GratĂ« qĂ« janĂ« pjesĂ« e industrisĂ« sĂ« muzikĂ«s, mĂ« shumĂ« se kurrĂ« janĂ« duke u bashkuar pĂ«r tĂ« pĂ«rkrahur njĂ«ra-tjetrĂ«n.

Bebe Rexha ka organizuar një darkë, për të bashkuar gratë të cilat janë pjesë e industrisë muzikore, me një qëllim të vetëm, përkrahjen e tyre.

“Le tĂ« shkruajmĂ« hite muzikore sĂ« bashku dhe tĂ« pasurohemi. MbrĂ«mĂ« kam qenĂ« e ftuar nĂ« darkĂ«n “Women In Harmony” ku nderuam teksteshkrueset, producentet dhe artistet qĂ« janĂ« nĂ« industrinĂ« e muzikĂ«s. Faleminderit tĂ« gjithĂ« juve qĂ« ishit dhe na munguan shumĂ« ato qĂ« nuk ishin”, ka shkruar ndĂ«r tĂ« tjerash shqiptarja Bebe nĂ« llogarinĂ« personale nĂ« Instagram.

https://www.instagram.com/p/BfvyG7rFdoj/?utm_source=ig_embed&action=save

/a.alla/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Adela Alla
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…