Home Lajme Nga Vendi Fluturat, vendosin ‘krahĂ«t’ nĂ« veshjet e pranverĂ«s

Fluturat, vendosin ‘krahĂ«t’ nĂ« veshjet e pranverĂ«s

2 min read
0
231

TIRANË, 28 Shkurt/ATSH/- Simbol i lirisĂ« dhe rilindjes, fluturat, shfaqen nĂ« rroba dhe aksesorĂ« pĂ«r pranverĂ«n e verĂ«s 2018.

Këto krijesa i japin veshjeve të grave një trazim të vërtetë të ngjyrave të vitaminave në kontrast me butësinë dhe tonet pastel.

Nëse jeni duke kërkuar për trende, ajo e fluturave duhet të merret në konsideratë; ato janë të bukura, të ndritshme dhe të gjalla, me butësi në dantella dhe mëndafshe për të festuar ardhjen e verës.

Fluturat janë të riprodhuara me ngjyra të zbukuruara në dekorime të çmuara tre-dimensionale, të ngjyrosura në artikuj prej lëkure të shkëlqyeshme, të formuara në printime kaleidoskopike.

Fluturat kërcejnë dhe fluturojnë në veshjet e Valentino dhe Dolce & Gabbana dhe krijojnë një kthesë të pazakontë hipnotizuese të qëndisjes në xhinset e Roberto Cavalli.

Pra, nĂ«se jeni duke kĂ«rkuar pĂ«r njĂ« stil femĂ«ror dhe joshĂ«s, si njĂ« ‘Madame Butterfly” , nuk ju mbetet veçse tĂ« zbuloni galerinĂ« tonĂ« romantike me propozimet mĂ« tĂ« bukura tĂ« sezonit./Grazia/k.s/

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Klotilda Saracini
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…