Home Art, Kulture dhe Argetim Mina-Celentano, publikohet videoja e kĂ«ngĂ«s “MĂ« duaj, mĂ« duaj”

Mina-Celentano, publikohet videoja e kĂ«ngĂ«s “MĂ« duaj, mĂ« duaj”

1 min read
0
339

mina-e-celentano-770x470TIRANË, 21 Tetor/ATSH/.- Videon e kĂ«ngĂ«s “MĂ« duaj , mĂ« duaj”, qĂ« do tĂ« dalĂ« nĂ« 21 tetor, Mina e Celentano e kanĂ« lançuar sot nĂ« Youtube dhe postuar nĂ« Twitter.

KĂ«nga i paraprin albumit tĂ« titulluar “MĂ« tĂ« mirat”, qĂ« del nĂ« 11 nĂ«ntor. Videoja Ă«shtĂ« filmuar nĂ« Los Angeles nĂ« Venice Beach. Çifti duket vetĂ«m pĂ«r pak momente mbi ekranin e njĂ« telefoni.

Pas 18 viteve tĂ« punĂ«s “Mina Celentano”, i publikuar nĂ« 1998 dhe ende kampion i shitjeve pĂ«r diskografinĂ« italiane me 1 milion e 600 mijĂ« kopje, mbĂ«rrin projekti i ri pĂ«r tĂ« cilin tĂ« dy legjendat e muzikĂ«s italiane po punojnĂ« prej kohĂ«sh./k.s/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Klotilda Saracini
Load More In Art, Kulture dhe Argetim
Comments are closed.

Check Also

KINEMA – PesĂ« gjigantĂ« pĂ«r filmin mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« huaj pĂ«r çmimin Oscar

LOS ANXHELES, 4 mars /ATSH-ANSA/ – NĂ« kĂ«tĂ« pesĂ«she pĂ«r filmin mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« huaj pĂ«r…