Home Aktualitet Ngjarja në Fushë Krujë :Prokuroria vijon hetimet

Ngjarja në Fushë Krujë :Prokuroria vijon hetimet

2 min read
0
195
Tirane, 18 Qershor/ATSH/.- Policia njoftoi te dielen  ne mbremje se, nĂ« datĂ« 18.06.2017, rreth orĂ«s 18:00, persona ende tĂ« paidentifikuar kanĂ« goditur me sende tĂ« forta shtetasin B.Ç. rreth 40 vjeç, banues nĂ« FushĂ«- KrujĂ«, Drejtor i ShkollĂ«s 9-vjeçare nĂ« FushĂ« KrujĂ«.
Shtetasi B.Ç. ka qenĂ« duke u futur nĂ« njĂ« lokal, Bar- Kafe nĂ« FushĂ« KrujĂ« kur Ă«shtĂ« konfliktuar dhe goditur nga disa persona. Shtetasi i mĂ«sipĂ«rm ndodhet nĂ« Spitalin  Ushtarak TiranĂ« jashtĂ« rrezikut pĂ«r jetĂ«n ku po merr ndihmĂ« mjekĂ«sore, thuhej ne njoftim .
Me të marrë njoftim menjëherë është ngritur grupi hetimor, të cilët po punojnë për identifikimin e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
 Nën drejtimin e Prokurorisë po merren dëshmi nga vendngjarja, sekuestrohen pamje filmike si dhe kryhen veprime te tjera proceduriale për të zbardhur ngjarjen dhe vënë para përgjegjësisë ligjore autorët, sipas njoftimit.
/f.n/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Flora Nikolla
Load More In Aktualitet
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…