Home Aktualitet Parashikimi i motit, e enjte 1 Mars 2018

Parashikimi i motit, e enjte 1 Mars 2018

1 min read
0
209

TIRANË, 1 Mars /ATSH/ – GjatĂ« ditĂ«s sĂ« sotme moti mbi vendin tonĂ« parashikohet tĂ« jetĂ« me vranĂ«sira dhe me kthjellime.

Në zonat malore dhe në ultësira fushore do të ketë reshje dëbore. Era do të fryjë e lehtë paradite dhe pasdite bëhet mesatare, deri e fortë në bregdet. Mjegull/mjegullinë nga reshjet. Rrezik nga ngricat.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 0 / 12 °C
në vendet e ulëta: -2 / 9 °C
nĂ« vendet malore: – 13 / 3 °C  /e.malaj/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Edit Malaj
Load More In Aktualitet
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…