Home Lajme Nga Vendi Rita Ora vjen me dhuratë për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Rita Ora vjen me dhuratë për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

2 min read
0
174

TIRANE,15 Shkurt/ATSH/ – Ylli i muzikĂ«s Rita Ora ka publikuar lajmin e pjesĂ«marrjes nĂ« 10 vjetorin e PavarĂ«sisĂ« sĂ« KosovĂ«s  dhe bashkĂ« me tĂ« ka promovuar edhe njĂ« linjĂ« bluzash tĂ« dizenjuar posaçërisht pĂ«r kĂ«tĂ« rast.

“PĂ«rshĂ«ndetje tĂ« gjithĂ«ve! Jam shumĂ« e lumtur qĂ« do tĂ« jem me ju nĂ« 10 vjetorin e PavarĂ«sisĂ« sĂ« KosovĂ«s nĂ« PrishtinĂ«. Kjo Ă«shtĂ« njĂ« bluzĂ« tĂ« cilĂ«n e kam dizenjuar pĂ«r kĂ«tĂ« rast dhe shpresoj tĂ« mbetet njĂ« kujtim i mirĂ« pĂ«r tĂ« gjithĂ« ne”, shkruan Rita Ora nĂ« Instagram.

NĂ« bluzĂ« Ă«shtĂ« stampuar shkronja ‘K’, Ă«shtĂ« shkruar ‘Kosova’ dhe Ă«shtĂ« vendosur harta e saj. NĂ«se vetĂ« Rita do ta veshĂ« njĂ« bluzĂ« tĂ« tillĂ« gjatĂ« performancĂ«s, e sigurt qĂ« edhe nĂ« publik do tĂ« jenĂ« tĂ« shumtĂ« ata qĂ« do tĂ« vishen me tĂ«.

Të veshësh një bluzë të krijuar nga Rita Ora është privilegj, mbi të gjitha, pasi artistja shqiptare i ka dhënë provat me bashkëpunimet e saj me marka të njohura ndërkombëtare dhe një nder që kjo bluzë është  dizenjuar për këtë rast të veçantë dhe jubile të Kosovës.

Rita Ora është krenare për origjinën dhe nuk erdhi duarbosh, por siç e do zakoni shqiptar me një dhuratë./a.alla/a.g/

https://instagram.com/p/BfL9qIRHegs/?utm_source=ig_embed

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Adela Alla
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…