Home Lajme Nga Vendi Selena Gomez shpallet ”Gruaja e Vitit”

Selena Gomez shpallet ”Gruaja e Vitit”

2 min read
0
128

TIRANË, 1 dhjetor /ATSH/ – Selena Gomez ka fituar mbrĂ«mjen e djeshme çmimin “Gruaja e Vitit”, gjatĂ« Billlboard Awards.

E pĂ«rlotur Selena ka thĂ«nĂ« qĂ« se kĂ«tĂ« çmim nuk duhet ta fitonte ajo, por shoqja e saj e ngushtĂ« qĂ« i shpĂ«toi jetĂ«n.“Mendoj se kĂ«tĂ« çmim duhet ta merrte Francia. Ajo mĂ« shpĂ«toi jetĂ«n. UnĂ« ndihem tmerrĂ«sisht me fat”, Ă«shtĂ« shprehur Selena.

Ishte Francia ajo qĂ« ia dorĂ«zoi çmimin bashkĂ« me aktoren Elle Fanning, dhe Selena Gomez s’mundi tĂ« mos i jepte njĂ« pĂ«rqafim me sytĂ« tĂ« mbushur me lot.

Në shtator, Selena Gomez i la të habitur fansat me anë të një postimi ku shfaqej në spital duke i kapur dorën mikeshës së saj, Francia Raisa.

Gomez aty tregoi pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« se kishte kaluar njĂ« transplant veshke dhe shoqja e saj Francia i dhuroi njĂ« veshkĂ« pĂ«r t’i shpĂ«tuar jetĂ«n mikes sĂ« saj SelenĂ«s./m.m/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Adela Alla
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…