Home Lajme Nga Vendi Sport – Angli: Swansea shkarkon trajnerin Paul Clement

Sport – Angli: Swansea shkarkon trajnerin Paul Clement

1 min read
0
142

TIRANE, 21 dhjetor /ATSH-AFP/. – Swansea ka bere te ditur se ka shkarkuar trajnerin anglez Paul Clement, ne nje moment kur klubi ndodhet ne veshtiresi ne Premierlige.

“Ne konfirmojme se klubi ka shkarkuar trajnerin kryesor Paul Clement”, ka bere te ditur klubi uellsian ne Twitter.

Swansea nuk ka fituar vecse tre ndeshje ne 18 javet e para te kampionatit. Me 12 pike, “Swans” eshte vetem 4 pike larg vendit te 17-te, Stoke City. /a.ke/

 

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Almarina Gegvataj
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…