Home Ceshtjet e Mjedisit Të enjten, mot me kthjellime dhe vranësira

Të enjten, mot me kthjellime dhe vranësira

54 second read
0
160

TIRANE, 25 tetor /ATSH/. – Gjate dites se enjte, 26 tetor 2017, moti mbi vendin tone parashikohet te jete me kthjellime dhe vranesira.

Era do te jete me drejtim Verilindje-Veri 1-15 m/sek. Deti i forcës 3 me lartësi vale 1.5metër.

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore              4°/16°C

Vendet e ulta                8°/25°C

Vendet bregdetare      10°/24°C   /a.ke/

 

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Almarina Gegvataj
Load More In Ceshtjet e Mjedisit
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…