Home Ceshtjet e Mjedisit Të premten, mot me kthjellime dhe alternime vranësirash

Të premten, mot me kthjellime dhe alternime vranësirash

1 min read
0
131

TIRANE, 26 tetor /ATSH/. – Gjate dites se premte, 27 tetor 2017, moti mbi vendin tone parashikohet te jete me kthjellime  dhe alternime vranesirash. Baza e reve tĂ« ulta 1000 metĂ«r.

Era do te jete me drejtim Jugperëndim-Juglindje 1-12m/sek. Deti i forcës 4 me lartësi vale 2.2metër. Shikimi 1km-20km. Mjegull / mjegullinë lokale.

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore             5°/18°C

Vendet e ulta                8°/26°C

Vendet bregdetare      12°/27°C   /a.ke/

 

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Almarina Gegvataj
Load More In Ceshtjet e Mjedisit
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…