Home Lajme Nga Vendi Vin Disel kujton mikun e tij Paul Walker

Vin Disel kujton mikun e tij Paul Walker

1 min read
0
162

TIRANË, 1 dhjetor /ATSH/ – Vin Disel ylli i filmit “Fast and Furious” ka kujtuar mikun e tij tĂ« ndjerĂ« Paul Walker nĂ« 4-vjetorin e ndarjes nga jeta.

PĂ«rmes njĂ« fotografie dhe njĂ« mbi shkrimi tĂ« postuar nĂ« rrjetin e tij social Instagram ai ka shkruar: ”PavarĂ«sisht sa larg je, edhe nĂ«se je njĂ« çerek milje larg, ose njĂ« gjysmĂ« rrugĂ« larg nga bota, ti gjithmonĂ« do tĂ« jesh pjesĂ« e familjes”.

Paul Walker humbi jetën më 30 nëntor të vitit 2013, në një aksident me makinë. Vdekja e tij preku të gjithë, sidomos kolegët e tij. /m.m/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Adela Alla
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…