Home Artikuj te Tjere Evakuohen 4 punonjësit e Radiotelevizionit të bllokuar prej 4 ditësh në Dajt

Evakuohen 4 punonjësit e Radiotelevizionit të bllokuar prej 4 ditësh në Dajt

1 min read
0
180

previous arrow
next arrow
Slider

TIRANË, 3 Mars/ATSH/ – Pas njĂ« operacioni 10 efektivĂ« tĂ« KomandĂ«s MbĂ«shtetĂ«se arritĂ«n tĂ« evakuojnĂ« 4 punonjĂ«s tĂ« Radiotelevizionit dhe AgjencisĂ« sĂ« Sistemeve tĂ« NdĂ«rlidhjes dhe Informacionit. Lajmi u bĂ« me dije nga Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka pĂ«rmes njĂ« mesazhi nĂ« twitter.

/a.f/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Arbi Fortuzi
Load More In Artikuj te Tjere
Comments are closed.

Check Also

How do you be able to write a dissertation literature overview?

How do you be able to write a dissertation literature overview? As the following section o…