Home Lajme Nga Vendi Sport – Juventus: Marchisio operohet me sukses nĂ« gju, gjashtĂ« muaj pĂ«r rikuperimin

Sport – Juventus: Marchisio operohet me sukses nĂ« gju, gjashtĂ« muaj pĂ«r rikuperimin

1 min read
0
33

MarchisioTIRANE, 19 Prill /ATSH-ANSA/. – Ka perfunduar me sukses nderhyrja kirurgjikale ne gjurin e majte te qendersulmuesit te Juventusit, Claudio Marchisio.

Kjo eshte bere e ditur te marten nga drejtuesit e klubit bardhezi. Nderhyrja ne ligamentet e kryqezuara te gjurit u krye nga profesor Flavio Quaglia, ne kliniken Fornaca ne Torino.

Sipas klubit, koha e rikuperimit per rikthimin ne aktivitetin sportiv normal do te jete per 6 muaj. /a.ke/

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Almarina Gegvataj
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…