Home Stafi yne

Stafi yne

 

Armela Krasniqi

Drejtor i Pergjithshem
E-Mail: a.krasniqi@ata.gov.al
[CV]

Flora Nikolla

Kryeredaktore
Tel: 0692050921
E-mail: fnikolla@ata.gov.al
nikolla04@yahoo.com

Almarina Gegvataj

Kryeredaktore
Tel: 0692050922
E-mail: almarina29@yahoo.com
Almarina Gegvataj

Arian Jorgaqi

Shef në Departamentin e Përkthimit
Tel: 0697069325
E-mail: ajorgaqi@ata.gov.al

Laurend Memelli

Shef i Zyres Juridike
Tel: 0692050925
E-mail: lmemelli@ata.gov.al
lmemelli@yahoo.com
 laurenti

Edlira Petrela

Shefe e Marrëdhënieve me Jashte dhe Marketingut
E-mail: foreignrelations@ata.gov.al   edi.petrela@hotmail.com
Edlira Petrela

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.