Home Lajme Nga Vendi Dokumentar për jetën dhe karrierën e aktorit të ndjerë Paul Walker

Dokumentar për jetën dhe karrierën e aktorit të ndjerë Paul Walker

1 min read
0
218

TIRANE, 1 Mars /ATSH/ – ‘I Am Paul Walker’ Ă«shtĂ« titulli i dokumentarit i cili do tĂ« sjellĂ« nĂ« disa minuta karrierĂ«n e aktorit tĂ« famshĂ«m, i cili ndĂ«rroi jetĂ«n nĂ« njĂ« aksident tragjik nĂ« vitin 2013.

Dokumentari do tĂ« jetĂ« njĂ« prodhim i Paramount Network nĂ« bashkĂ«punim me producentin e ‘I Am Heath Ledger’, Derik Murray.

Aktori i “Fast and Furious” ndĂ«rroi jetĂ«n nĂ« moshĂ«n 40 vjeçare, por tashmĂ« jeta e tij do tĂ« pĂ«rcillet nĂ«pĂ«rmjet intervistave me shokĂ«t dhe kolegĂ«t e tij, tĂ« cilĂ«t marrĂ«dhĂ«nie shumĂ« tĂ« mira me tĂ«.

Ende nuk është bërë me dije se kur do të nisin xhirimet për dokumentarin, por e rëndësishme është që fansat e aktorit do të kenë mundësi të mësojnë më shumë për jetën e tij. /a.alla/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Adela Alla
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…