Home Lajme Nga Vendi FOTO/ Fundet me pala ”mbretĂ«reshat” e pranverĂ«s 2018

FOTO/ Fundet me pala ”mbretĂ«reshat” e pranverĂ«s 2018

2 min read
0
312

TIRANË, 2 Mars /ATSH/ – MbretĂ«reshat dhe protagonistet e padiskutueshme edhe pĂ«r pranverĂ« 2018 janĂ« fundet me pala ose plisse.

Ato nuk kanë munguar kurrë në garderobën e një femre dhe këtë sezon vijnë me një larmishmëri modelesh e ngjyrash.

Fundet me pala tashmë janë një veshje nga e cila nuk heq dorë as në verë, e as në dimër. Një aleat i çmuar për të ndërtuar një pamje me stil dhe joshëse.

Karakteristikë që nuk duhet nënvlerësuar është se janë perfekte me kombinime të ndryshme, që nga atletet apo pupat gjatë ditës, tek bluzat elegante, apo takat e larta në mbrëmje.

Modelet më të kërkuara të stinës së re shkojnë në nuancat pastel, e kuqja, e kaltra, shumëngjyrëshe, me reflekse dhe të metalizuara. I vetmi siklet në këtë rast për femrat është zgjedhja.

Ja disa nga modelet më të bukura për sezonin që na pret. /a.alla/

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Adela Alla
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…