Home Bota GREQI – NjĂ« bombĂ« e improvizuar shpĂ«rthen jashtĂ« MinistrisĂ« sĂ« KulturĂ«s

GREQI – NjĂ« bombĂ« e improvizuar shpĂ«rthen jashtĂ« MinistrisĂ« sĂ« KulturĂ«s

57 second read
0
192

ATHINË, 2 mars, /ATSH-ANA-MPA/ – NjĂ« bombĂ« e improvizuar ka shpĂ«rthyer sot nĂ« mĂ«ngjes jashtĂ« zyrave tĂ« MinistrisĂ« sĂ« KulturĂ«s, nĂ« sheshin ”Karytsi”, nĂ« qendĂ«r tĂ« AthinĂ«s.

Shpërthimi ka shkaktuar dëme të shumta në fasadën e ndërtesës.

Aktualisht, policia është duke kryer hetime lidhur me këtë çështje .//a.i/  a.jor.

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Atila Ismailaj
Load More In Bota
Comments are closed.

Check Also

KINEMA – PesĂ« gjigantĂ« pĂ«r filmin mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« huaj pĂ«r çmimin Oscar

LOS ANXHELES, 4 mars /ATSH-ANSA/ – NĂ« kĂ«tĂ« pesĂ«she pĂ«r filmin mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« huaj pĂ«r…