Home Bota LAS VEGAS – Elton John largohet nga skena gjatĂ« njĂ« koncerti

LAS VEGAS – Elton John largohet nga skena gjatĂ« njĂ« koncerti

2 min read
0
649

UASHINGTON, 4 mars /ATSH-AFP/ – Elton John Ă«shtĂ« detyruar tĂ« largohet nga skena gjatĂ« njĂ« koncerti nĂ« Las Vegas pĂ«r shkak tĂ« sjelljes vulgare tĂ« njĂ« fansi, i cili ndodhej aty pĂ«r tĂ« prishur spektaklin, theksoi sot kĂ«ngĂ«tari britanik.

“NjĂ« fans ka vendosur duart nĂ« pianon time ndĂ«rkohĂ« qĂ« po luaja dhe ka vazhduar edhe pse i kam kĂ«rkuar tĂ« ndalonte”, deklaroi ylli britanik 70 vjeç nĂ« njĂ« komunikatĂ« tĂ« publikuar nĂ« rrjetin social Twitter.

“Ky person ishte i pasjellshĂ«m, i rrezikshĂ«m dhe nuk kishte aspak respekt pĂ«r spektaklin tonĂ« dhe i thashĂ« atĂ« qĂ« ndjeva para se tĂ« largohesha nga skena deri nĂ« dĂ«bimin e tij”, theksoi Elton John.

Ai u ngjit sërish në skenë, por pa fansa rreth tij.

Ky incident ndodhi ndĂ«rkohĂ« qĂ« po interpretonte “Saturday Night’s Alright”.

KĂ«ngĂ«tari me mĂ« shumĂ« se 250 milionĂ« albume njoftoi kĂ«tĂ« javĂ« qĂ«llimin e tij pĂ«r t’u tĂ«rhequr nĂ« pĂ«rfundim tĂ« njĂ« turneu, qĂ« do tĂ« zgjasĂ« tre vite dhe me 300 koncerte, qĂ« do tĂ« fillojĂ« mĂ« 8 shtator./
/ec/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Eva Cani
Load More In Bota
Comments are closed.

Check Also

KINEMA – PesĂ« gjigantĂ« pĂ«r filmin mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« huaj pĂ«r çmimin Oscar

LOS ANXHELES, 4 mars /ATSH-ANSA/ – NĂ« kĂ«tĂ« pesĂ«she pĂ«r filmin mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« huaj pĂ«r…