Home Aktualitet Parashikimi i motit, e shtunë 3 Mars 2018

Parashikimi i motit, e shtunë 3 Mars 2018

1 min read
0
509

TIRANE, 3 Mars /ATSH/ – Moti pĂ«r ditĂ«n e sotme parashikohet tĂ« jetĂ« i vranĂ«t.

Reshje të herëpashershme me intensitet të ulët lokalisht mesatar në formën e shtrëngatave.

Në Alpe dhe malësitë e Verilindjes do të ketë reshje të dobta dëbore. Era do të fryjë me drejtim Juglindje-Jugperëndim 1-15m/sek. Deti do të jetë i forcës 3-4 ballë, me lartësi dallge 1.5-2.5 metra. Mjegull/mjegullinë nga reshjet.

Temperaturat parashikohen:

Vendet malore           0°/9°C

Vendet e ulta              4°/14°C

Vendet bregdetare     6°/15°C  /e.malaj/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Edit Malaj
Load More In Aktualitet
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…