Home Programi i Transparences Koordinatori per te drejten e informimit

Koordinatori per te drejten e informimit

Koordinatori per te drejten e informimit

Edlira Petrela

E-mail: [email protected]

Tel: 0692099925

Adresa: Rr. “Ismail Qemali”, Nr.11, mbrapa RTSH, Tirane

Orari:        E HĂ«nĂ« – E Premte 08:00 – 16:00

                 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.