Home Programi i Transparences Regjistri i kerkesave dhe pergjigjeve

Regjistri i kerkesave dhe pergjigjeve

Rregjistri i kerkesave dhe pergjigjeve.pdf

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.