Home Lajme Nga Vendi Rita Ora i përkushtohet edhe modës

Rita Ora i përkushtohet edhe modës

1 min read
0
232

TIRANË, 1 Mars /ATSH/ – Rita Ora Ă«shtĂ« njĂ« nga kĂ«ngĂ«taret mĂ« tĂ« suksesshme tĂ« momentit dhe duket se kĂ«tĂ« fakt po pĂ«rpiqet ta shfrytĂ«zojĂ« sa mĂ« shumĂ« tĂ« jetĂ« e mundur. PĂ«rveç projekteve tĂ« reja dhe sukseseve nĂ« muzikĂ«, ajo ka vendosur tĂ« eksperimentojĂ« edhe nĂ« fushĂ«n e biznesit.

Rita tashmĂ« do t’i pĂ«rkushtohet jo vetĂ«m muzikĂ«s, por edhe modĂ«s, dhe pritet qĂ« nĂ« 3 mars tĂ« hedhĂ« nĂ« treg edhe koleksionin e saj tĂ« veshjeve tĂ« quajtur: “Roara Republic”.

Bëhet fjalë kryesisht për veshje sportive, që janë edhe të preferuarat e këngëtares shqiptare. /r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Adela Alla
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…