Home Bota SHBA – Dy tĂ« vdekur pas hapjes zjarr nĂ« Universitetin e Miçiganit

SHBA – Dy tĂ« vdekur pas hapjes zjarr nĂ« Universitetin e Miçiganit

1 min read
0
255

UASHINGTON, 3 mars /ATSH-DPA/ – Dy persona kanĂ« humbur jetĂ«n pas hapjes zjarr nĂ« Universitetin e Miçiganit, njoftuan sot autoritetet e kĂ«tij universiteti.

Incidenti ndodh më pak se tri javë nga një tjetër ngjarje e ngjashme në një shkollë të Floridas, ku humbën jetën 17 persona dhe u plagosën dhjetëra të tjerë.

”Viktimat nuk ishin studentĂ«, ndĂ«rkohĂ« qĂ« besojmĂ« se vrasjet ishin rezultat i njĂ« situate familjare”, tha universiteti nĂ« komunikatĂ«n e rastit.

”Dyshimet janĂ« ngritur mbi njĂ« 19-vjeçar, i cili nuk Ă«shtĂ« arrestuar ende, ndĂ«rkohĂ« qĂ« kampusi universitar mbetet i mbyllur”, shtuan burimet./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Arian Jorgaqi
Load More In Bota
Comments are closed.

Check Also

KINEMA – PesĂ« gjigantĂ« pĂ«r filmin mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« huaj pĂ«r çmimin Oscar

LOS ANXHELES, 4 mars /ATSH-ANSA/ – NĂ« kĂ«tĂ« pesĂ«she pĂ«r filmin mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« huaj pĂ«r…