Home Lajme Nga Vendi Sport – Angli – Kupa e LigĂ«s: Programi i ndeshjeve kthim gjysmĂ«finale

Sport – Angli – Kupa e LigĂ«s: Programi i ndeshjeve kthim gjysmĂ«finale

36 second read
0
115

City ne ndeshjeTIRANE, 25 Janar /ATSH-AFP/. – Programi i ndeshjeve kthim gjysmefinale te Kupes se Liges Angleze ne futboll eshte:

E marte:                             vajtja

(20.45) Liverpool – Stoke  1-0

E merkure:

(20.45) Manchester City – Everton 1-2   /a.ke/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Almarina Gegvataj
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…