Home Lajme Nga Vendi Sport – Neymar do tĂ« rikthehet tĂ« enjten nĂ« Paris

Sport – Neymar do tĂ« rikthehet tĂ« enjten nĂ« Paris

1 min read
0
148

TIRANE, 13 dhjetor /ATSH-AFP/. – Ylli i Paris SG, Neymar, i autorizuar qe te qendronte ne Brazil per nje “problem” familjar, “do te rikthehet ne Paris” dhe “do te rinise stervitjen me ekipin” te enjten, beri te ditur klubi ne Twitter te merkuren.

Aresyet e udhetimit te tij ne Brazil mbeten te paqarta. Nje “problem” familjar ka deklaruar trajneri i tij,  Unai Emery, te henen. Por, media braziliane Globoesporte botonte te marten mesazhet ne rrjetet sociale, bashke me fotot, qe te linin pershtypjen se sulmuesi ndodhej ne pervjetorin e te jatit te nje prej miqve te tij.

Te henen ne mbremje, Neymar ka qene shume aktiv ne rrjetet sociale pa dhene detaje per aresyen e kthimit me urgjence ne Brazil. /a.ke/

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Almarina Gegvataj
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…