Home Lajme Nga Vendi Sport – PSG: Neymar i gatshĂ«m pĂ«r ndeshjen ndaj Rennes

Sport – PSG: Neymar i gatshĂ«m pĂ«r ndeshjen ndaj Rennes

1 min read
0
149

TIRANE, 15 dhjetor /ATSH-AFP/. – Ylli brazilian i Paris SG, Neymar, i cili shkoi ne Brazil ne fundjave per nje “problem familjar”, eshte i gatshem qe te luaje ndaj Rennes, te shtunen ne oren 17.00 per javen e 18-te te kampionatit, beri te ditur te premten trajneri i tij, Unai Emery.

“Ai i ka zgjidhur problemet e veta, tani eshte ketu, te enjten eshte stervitur normalisht per ndeshjen e te shtunes dhe eshte i gatshem per te luajtur”, deklaroi trajneri spanjoll ne nje konference shtypi.

“Une besoj se ai ndihet mire dhe eshte stervitur normalisht”, theksoi trajneri.  /a.ke/

 

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Almarina Gegvataj
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…