Home Lajme Nga Vendi Sport – Superiore: Vllaznia- Kamza 3-2

Sport – Superiore: Vllaznia- Kamza 3-2

1 min read
0
154

TIRANE, 16 dhjetor /ATSH/. – Vllaznia siguron njĂ« trepikĂ«sh tĂ« artĂ« nĂ« fushen e vet pas nje ndeshje plot stermundim.

Shkodranët kanë fituar ndeshjen e javes se 15-te pas golave të Ribaj, Cinarit dhe Kalajës.

Kamza ia bëri mjaft të vështire shkodranëve, pasi kishte mundësi edhe të barazonte pas penalltisë që humbi Plaku.

Perfundimisht 3-2 dhe Vllaznia me këtë fitore i largohet paksa fundit të tabelës se klasifikimit. /a.ke/

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Almarina Gegvataj
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…