Home Stafi yne

Stafi yne

 

Armela Krasniqi

Drejtor i Pergjithshem
[CV]

Flora Nikolla

Kryeredaktore
Tel: 0692050921

Almarina Gegvataj

Kryeredaktore
Tel: 0692050922
Almarina Gegvataj

Arian Jorgaqi

Shef në Departamentin e Përkthimit
Tel: 0697069325

Laurend Memelli

Shef i Zyres Juridike
Tel: 0692050925
 laurenti

Edlira Petrela

Shefe e Marrëdhënieve me Jashte dhe Marketingut
Edlira Petrela

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.