Home Lajme Nga Vendi VIDEO/ Zbulohet një video e papublikuar e Amy Winehouse

VIDEO/ Zbulohet një video e papublikuar e Amy Winehouse

2 min read
0
223

TIRANE, 28 Shkurt/ATSH/ – “My Own Way” Ă«shtĂ« njĂ« kĂ«ngĂ« tĂ« cilĂ«n nuk e kishit dĂ«gjuar mĂ« parĂ« nga kĂ«ngĂ«tarja Amy Winehouse, e regjistruar kur ajo ishte vetĂ«m 17 vjeçare.

Videoja u bë publike nga Gil Cang, një prodhues muzike në Londër, i cili në atë kohë i propozoi këngëtares së ndjerë rrugën, me idenë e tërheqjes së vëmendjes së firmave më të mëdha.

Videoja e publikuar pĂ«rbĂ«n njĂ« lajm tĂ« rĂ«ndĂ«sishĂ«m nĂ« botĂ«n e muzikĂ«s dhe pĂ«r fansat e kĂ«ngĂ«tares, pasi thuajse tĂ« gjitha kĂ«ngĂ«t e paplota tĂ« saj u shkatĂ«rruan. “U mendova pĂ«r njĂ« kohĂ« tĂ« gjatĂ«. Kam gjetur kĂ«tĂ« demo javĂ«n e kaluar dhe vendosa ta publikoj, kĂ«shtu qĂ« tĂ« gjithĂ« mund ta dĂ«gjojnĂ«â€, tha Cang.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=YZrtSdRS3cs

/a.alla/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Adela Alla
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Uashington DC, Rama: Shqiptarët dorëzuan listën e floririt, por jo hebrenjtë

TiranĂ«, 4 Mars/ATSH/- Kryeministri Edi Rama ka marrĂ« pjesĂ« sot nĂ« KonferencĂ«n Vjetore tĂ« K…